Славсько - Мукачівський замок - термальні джерела - Славсько
та ін.
Тривалість екскурсій 6-9 год. Вартість 150-300 грн./особа
Відпочинок в Карпатах неможливо уявити без подорожей, екскурсій і прогулянок. Відпочиваючи в Славську, обов'язково відвідайте:
Кам'янецький водоспад знаходиться за 7 км від Сколе, вздовж по течії р. Кам’янки (поворот на с. Кам’янку між Сколе і Верхнім Синьовидним, 4 км за мостом через р. Опір). Від залізничної станції Сколе Львівської області - 10 км.
Охороняється як геологічна пам’ятка природи. Об’єкт високого рекреаційного попиту в межах національного природного парку „Сколівські Бескиди”.
Кам'янецький водоспад
Запрошую!
Купання в Кам'янецькому водоспаді
Карта
художник Я. Ціко "Кам'янецький водоспад"
художник Я. Ціко "Кам'янецький водоспад"
Кам'янецький водоспад
Кам'янецький водоспад
Державний історико-культурний заповідник Тустань - пам'ятку історії, археології, архітектури та природи за адресою: Львівська обл., Сколівський р-н., с. Урич. В Музеї Ви зможете оглянути експозицію про наскельне місто-фортецю Тустань, ознайомитися з його історією, дослідженнями, археологічними знахідками, а також перенестися у середньовіччя, відвідавши кімнату воєводи XIII століття.
У Музеї можна замовити екскурсію.
Музей працює щоденно: 9:15 – 17:45 Дізнатись більше на http://tustan.com.ua
Заповідник Тустань
Тустань надихає
Прекрасні краєвиди з вершин Тустані
Печера
Види на скелі Тустані
Скелі Довбуша є комплексною пам'яткою природи загальнодержавного значення. Вони утворилися більше 70 млн. років тому на дні теплого моря. Масив скель має ширину близько 200 м, довжину близько 1 км, розташований посеред буково-смерекового лісу. За легендами в XVII-XVIIІ століттях біля скель знаходилася одна з баз опришків, в тому числі в 1743 році - табір загону Олекси Довбуша. Скелі Довбуша є туристичним місцем і популярним місцем серед скелелазів - по скелях прокладено багато скелелазних маршрутів різних категорій складності.
Скелі Довбуша
Найбільший карпатський водоспад Шипіт, один з найунікальніших і найкрасивіших водоспадів України, знаходиться на річці Пилипець у межах полонини Боржава (6 км від с. Пилипець Міжгірського району Закарпатської обл.). Шипіт спадає вниз численними мальовничими каскадами.
Карпатський водоспад Шипіт
Карта Шипіт і гора "Великий верх"
Гора "Великий Верх" - 1598 м. Маршрут пролягає від водоспаду Шипіт. З гори відкриваються прекрасні Карпатські простори нашої країни.
На вершині гори "Великий Верх"
Види з гори "Великий Верх"
Гірське озеро Хащованське. Неподалік від селища Славсько розкинулася унікальна гірська перлина – озеро «Хащованське». Ця, оточена пасмами гір та полонинами водойма, є неабиякою спокусою для туристів.
Гірське озеро Хащованське
Найкрасивіше високогірне Синевирське озеро справжнє диво Закарпаття. Воно утворилося в результаті потужного зсуву, викликаного землетрусом, близько 10 тисяч років тому. Озеро розташоване на пагорбі під горою Озерною (1495м), на висоті 989 м над рівнем моря. Воно оточене смереками, ялинами і буками. Площа озера 7га, середня глибина - 16-17м, максимальна - 24м.
Озеро Синевір (морське око Карпат)
Карпатський трамвай проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Ширина вузької колії – 760 мм, це майже вдвічі менше за традиційну європейську. До складу потягу входить локомотив, що має 12 місць для туристів, де можна поспостерігати за роботою машиніста, та 2 вагони на різний туристичний смак: закритий вагон з комфортними сидіннями, вагон-кабріолет, а також відкрита платформа для веселого відпочинку і фотополювання. Дорогою екскурсовод розповість про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією.