* ГОЛОВНА
   * ЖИТЛО
   * ВIДПОЧИНОК
   * СЕРВIС
   * КАРТА СЛАВСЬКА
     І ПРИЛЕГЛИХ
     ТЕРИТОРІЙ

   * ФОТОАЛЬБОМ

* КУПІВЛЯ І ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТА НЕРУХОМОСТІ

   * ЦIКАВО ПРО
     КАРПАТИ

   * IСТОРIЯ
   * КУЛЬТУРА
     СЬОГОДЕННЯ

   * ЦIКАВI ЛЮДИ

   * КОНТАКТИ

ПРО НАС

Ярослав Ціко - шеф проекту

Ярослав Ціко. Тустань Карпати Горянин. Народився в Славську. Закінчив місцеву середню школу та Львівський Політехнічний Інститут. Архітектор за фахом, художник за покликанням.

Багато років по закінченню в 1989р. ЛПІ Ярослав як художник жив і творив у Москві, культурне життя якої запалювало, розширювало його життєві і творчі обрії. Реалізовуючи свій талант у Москві, ніколи не полишав в думках і при кожній нагоді линув у мальовниче карпатське містечко Славсько, бо тут його коріння.

Ярослав Ціко  Карпати О. Довженку належать слова: «Людина повинна пам’ятати , звідки вона пішла в життя. Людина не має права бути безбатченком…»
І справді, там, звідки людина родом, вона невіддільна від природи, природа від пісні, праця від мистецтва. Все взаємопов’язано. З дитинства Ярослав прагнув пізнати природу, зрозуміти людську душу. Доля нагородила його неповторним баченням світу. Його душа як згусток самої природи, вибухнула багатством кольорів, музикальністю, мелодійністю.

Під час пленеру в СлавськуМаючи в доробку значну кількість фотоматеріалів про Славсько, живописних пейзажів Карпат, а також як ностальгія за рідним краєм, виникла ідея створити сайт про красу мальовничих Карпат.

Тетяна Томаш-Ціко

Тетяна Томаш-Ціко - WEB-aдміністратор і менеджер проекту.

Славсько КарпатиПокутянка. Працювала екскурсоводом в літературному музеї Марка Черемшини, науковим працівником в художньому музеї Василя Касіяна та в районній бібліотеці міста Снятин.
Останні роки займається дизайном та WEB-дизайном.
В Карпати закохалася з дитинства, відпочиваючи щороку в Яремчі, Микуличині, Ворохті.

Славсько у музеї Микольського Потрапивши в Бойківський край - зачарувалась красою Сколівських Бескидів. З цього часу її доля тісно пов'язана з цим чарівним куточком Карпат.
Значна частина матеріалів цього сайту, зокрема про пленер та житло в Славську, належать їй. З питань, що стосуються роботи сайту ЗВЕРТАЙТЕСЬ

Ярослав Ціко